Sonrası

Ayrıca kişiyi yoracak ve zorlayacak aktiviteler anjiyo sonrası uzak durulması gerekenler arasındadır. Anjiyo sonrası 2,5-3 litre su içilmeye dikkat edilmesi hastalar için yararlı bir durumdur.

Responsive image
YAZAR
İsmail Isparta
DOSYA BOYUTU
7,92 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786053260912

PDF formatında Sonrası. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sonrası kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Konusunu İslam tarihinin ilk dönemlerindeki önemli olaylardan alan öykülerden oluşan bir kitap. İsmail Isparta bu hassas döneme dair olayları dikkatle inceleyip araştırırken, aynı zamanda bu olayları günümüz okuruna aktarabileceği dilin de derdine düşüyor. Modern öykü teknikleri kullanarak olayları tarihi gerçeklerin ışığında da olsa birer kurmaca gibi ele alıyor. Böylelikle bütün zamanlara hitap edebilecek, insanı düşünmeye ve hissetmeye zorlayan öyküler çıkıyor ortaya. Aynı zamanda şaşırtıyor ve şunu dedirtiyor okura; bütün zamanlar, ne kadar da birbirine benziyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 112Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: İz Yayıncılık 


Kalp ameliyatları sonrası hastaların kişilik ve bilişim fonksiyonlarında değişiklik yaşanabiliyor. Ancak bu değişimleri sadece kalp ameliyatlarına atfetmek doğru değil.